Оголошення

Оголошення

Дошкільний заклад «Малятко» продовжує набір 2-річних дітей в мінігрупи з метою загального та інтелектуального розвитку за авторськими інноваційними програмами, затвердженими Інститутом педагогіки Академії педагогічних наук України.

Заняття проводять кваліфіковані педагоги, які пройшли спеціальну підготовку для роботи з дітьми, використовуючи інтерактивні технології.

Після здобуття дошкільної освіти Інноваційний навчальний заклад “Інтелект” здійснює наступність у навчанні за авторськими програмами поглибленого змісту з використанням передових педагогічних технологій. Безперервність освіти у нашому комплексі забезпечить учням високий рівень мотивації до навчання та ґрунтовні конкурентноздатні фундаментальні знання

Причетність до міністерських проектів

1363036257_ditina2

 

Ми горді від того, що керівник дошкільного навчального закладу “Малятко” – кандидат педагогічних наук Прокопенко Валентина Іванівна — є співавтором останньої державної програми для дошкільнят – “Дитина”, яка видана Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Наукова діяльність директора навчального закладу стверджує обрану концепцію розвитку дошкільної освіти та позитивний імідж закладу “Малятко”.

Ура! Нова перемога!

За визначенням загальнодержавної рейтингової програми та міжнародного рейтингового союзу (www.nbr.com.uaвід 14.02.2013 року вих.7-НБР-17213 дошкільний заклад “Малятко” входить в категорію “Золото рейтингу” і займає

2-е місце в м.Києві(КВЕД 80.10.1 “Дошкільна освіта”

5-е місце в Україні(КВЕД 80.10.1 “Дошкільна освіта”)

Даний показник є одним з найкращих за історію офіційного рейтингуванняв категорії. Навчальний заклад нагороджений медалями “Лідер галузі” та “За трудові заслуги”, а також вручений національний сертифікат.

Watch Dragon ball super