19
Sep
Весела англійська у дошкільнят

Ранній вік дитини – це вік, коли формуються всі пізнавальні навички, це вік, коли мотивація до навчання викликана емоціями, враженнями, почуттями. І от саме ці моменти, вдало використані креативним педагогом, приносять дітям як радість навчання, так і високий результат їх розвитку та знань. We love English!

17
Sep
Вивчаємо рідну мову!

🇺🇦 Вивчення української мови – важлива складова гармонійного розвитку дошкільнят та обов’язковий елемент комплексної підготовки до школи. З раннього віку наші Малята в ігровій, жвавій та доступній формі працюють над формуванням 🎤правильної звуковимови, 💎чіткості та ясності вимови слів, 🔉виробляють помірний мовленнєвий темп, правильне дихання при мовленні, 🎶інтонаційно доречну вимову слів і речень, 👂розвивають слухову увагу, […]

16
Sep
Заняття, які надихають

За доброю традицією “Малятко” проводить частину розвивальних занять у форматі open-air. Це не просто веселі прогулянки, це повноцінні уроки, на яких доповнюються та систематизуються знання наших розумників🏆. Звісно ж, такі заняття супроводжуються додатковою фізичною активністю та емоційною насиченістю, що забезпечує гармонійний різнобічний розвиток маленьких особистостей.

15
Sep
Високе мистецтво танцю – дітям!

Радість від сприйняття класичної музики, задоволення від красивих хореографічних вправ, бажання бути таким же пластичним, красивим, вправним, артистичним як учитель-хореограф – ось основна мотивація дітей садочку “Малятко” займатися хореографією – царицею танців.

14
Sep
Креативимо з дошкільниками!

Для розвитку у дітей математичних здібностей та мотивації до навчання садочок “Малятко” використовує інноваційні педагогічні технології та інноваційний дидактичний матеріал. Так, дуже творчі та цікаві завдання виконують діти, використовуючи палички Кюїзенера. Заняття з паличками Кюїзенера сприяють розвитку дитячої творчості, фантазії, уяви, пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення, уваги, просторового орієнтування, комбінаторних і конструкторських здібностей. Тож, […]

10
Sep
Радість пізнання!

Уроки англійської мови у садочку” Малятко ” – це не тільки високий рівень знань дітей, але це ще і формування мотивації до вивчення іноземних мов, а також радість пізнання нового та чудові емоції від ігрової діяльності та роботи в команді. We are the best!

08
Sep
Ми – маленькі митці!

“Осінні яблука та райські птахи” – таку інтригуючу назву має тема сьогоднішнього заняття з образотворчого мистецтва. Конструюємо з паперу, досліджуємо його властивості, говоримо про осінній врожай, фантазуємо та розвиваємо дрібну моторику. І відчуваємо себе маленькими митцями!

07
Sep
Open-air заняття у садочку

Осінь радує сонячними днями, і «Малятко» не втрачає можливості насолоджуватися теплом, сонечком та цікаво організованими пізнавальними активностями просто неба. Сьогодні у форматі open-air пройшли всі наші заняття: англійська та українська мова, математика і хореографія. Зростаємо активними, розумними та щасливими дітьми!

01
Sep
“Малятко” повертається з канікул! День Знань

Ура! “Малятко” повертається з канікул і гостинно відчиняє двері для маленьких розумників! Святкуємо початок нового творчого сезону з розвагами, іграми, танцями, веселими конкурсами, театральною виставою та першими у новому навчальному році заняттями!

30
Jul
День Дружби! Челендж

Дитячий садок “Малятко” вітає усіх з Днем дружби👫 Челендж Дякуємо за дружбу♥️    

28
Jul
Логіка у дошкільнят

Розвиток логічного, образного, аналітичного та критичного мислення – основа розумових здібностей дитини. А коли заняття проходять в ігровій формі та у колі творчих друзів і креативних педагогів – це просто круто.      

24
Jul
Гарний настрій і веселі ігри!

Дозвілля для вихованців “Малятко” проходить на свіжому повітрі цікаво та активно водночас. А це і фізична активність, і цікавий спосіб проведення часу, і розвиток спілкування та взаємодії. Граємося і розвиваємося! Приходьте до нас – гарний настрій гарантуємо

08
Jul
Відзначаємо День родини!

8 липня в Україні відзначається День родини. Саме у родині формується характер, особистісні якості, прищеплюється відповідальність, порядність, повага до старшого покоління. Саме такі сімейні цінності формуються у садочку “Малятко” ❤️      

22
Jun
Музична подорож

МУЗИЧНА ПЕРКУСІЯ (або неординарна музична подорож з ексклюзивними музичними інструментами) Щодня у нас дива! Сьогодні наші малята разом із фаховим спеціалістом, що розуміється в перкусії, здійснили цікаву музичну подорож екзотичними країнами світу. Під незвичайні звуки таких ексклюзивних музичних інструментів, як тамбурин, джембе, маракас, бонго, кахон, табла (чули про такі?) діти побували у чарівній Індії, Тібеті, […]

20
Jun
Шахи – улюблена наша гра!

Для формування моторного та емоційного інтелекту, як виклику сьогодення, наші діти, починаючи з дошкілля, з великим задоволенням грають в шахи. Шахи розвивають у дітей логічне мислення, розумові здібності, тренують пам’ять, увагу, посидючість та уяву. Крім цього, гра в шахи формує стресостійкість, конкурентноздатність, волю, витримку та характер. Тож, запрошуємо вас на шаховий турнір!        […]

18
Jun
Яскраве літо у “Малятко”

Наші змістовні та яскраві прогулянки на майданчику – чудове поєднання відпочинку і розвитку!       

18
Jun
Заняття з театрального мистецтва

Уміння перевтілюватися, художньо відображати життя, освоювати світ через драматичну дію – ось всьому цьому діти навчаються на заняттях з театрального мистецтва у дошкільному закладі “Малятко”. А сьогодні ми ставили “Ріпку”. Вітайте! Ми – справжні актори!       

17
Jun
Вивчаємо англійську з носієм мови!

Діти садочку “Малятко” у захваті від цікавих та креативних занять з англійської мови, які проводить молодий латиноамериканський учитель. Через ігри, розваги та різні інтерактивні навчальні засоби діти вдосконалюють вимову та знання з англійської мови.    

17
Jun
Образотворче мистецтво

Заняття образотворчого мистецтва викликають безліч позитивних емоцій у дітей. У дошкільників задіюються всі можливі сенсомоторні рецептори. Вони вчаться створювати гарні зображення, радіти їм, вірити у свої сили, координувати дії ока, руки, кисті. Художня творчість допомогає дітям розкрити свою особистість, індивідуальність та неповторність.        

16
Jun
Проєкт “Світ навколо мене”

У “Малятко” триває робота над дводенним творчим проєктом “Світ навколо мене”: вчимося визначати суттєві ознаки пір року, досліджуємо розмаїття фруктів та з’ясовуємо, чим саме вони корисні для здоров’я!    

12
Jun
А чи любите ви балет так, як любимо його ми?

Грація, краса, балет… Гармонійно-цілісний розвиток особистості дошкільнят передбачає не тільки розвиток моторного інтелекту, але і красу душі та тіла.      

12
Jun
У здоровому тілі – здоровий дух!

Запроваджуємо курс дитячої йоги з сертифікованим тренером: для здоров’я, для релаксу, для чудового настрою!

09
Jun
Казковий інтерактив з дошкільниками

Приємно, коли навчання поєднується з казкою! Сьогодні на уроці слухаємо казочку, вчимося дружити, розвиваємо мовлення та дрібну моторику.

28
May
Дитяча світова література

Дитяча світова література в курсі підготовки до школи – невичерпне джерело можливостей для пізнання дитиною світу, для її розвитку і виховання. Через сприйняття казок формуються перші уявлення про людські чесноти. Таким чином дитина не просто знайомиться зі світом, а відчуває його, відкриваючи для себе нові почуття та емоції. Опрацювання кращих зразків літератури для дошкільнят сприяє […]

27
May
Уроки мислення – дистанційно!

Уміння мислити послідовно, не допускати протиріч та помилок, обґрунтовувати висновки, визначати причинно-наслідкові зв’язки – запорука не лише успішного навчання, але й становлення гармонійно розвиненої особистості. Саме тому заняття з логіки є важливою частиною навчальної програми у нашому садочку. Не змінюємо своїх принципів і під час карантину: дистанційні заняття з логіки та критичного мислення забезпечують повноцінний […]

24
May
Онлайн-уроки в садочку

Любимо англійську! Знаємо англійську!

21
May
Фізкультура – онлайн!

Перебуваючи на карантині, наші малюки регулярно займаються фізкультурою та спортом. А допомагають їм у цьому та надихають на спортивне життя наші вихователі. Адже всім відомо, що у здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтеся до нас! Будьте здорові!

19
May
Дистанційне навчання у садочку “Малятко”

Незважаючи на тимчасові виклики та випробування, “Малятко” продовжує активно готуватися до школи! І допомагають нам у цьому різноманітні інформаційні та комунікаційні технології, які дозволяють організувати змістовне навчання. А найважливіше – реалізовувати його у різноманітних цікавих та доступних для маленьких учнів формах!

19
May
Нестандартні онлайн-заняття з когнітивного розвитку

На сьогодні дуже актуальними для розвитку дошкільників є заняття, спрямовані на розвиток обох півкуль мозку або для тонусу мозку. Наші педагоги успішно впроваджують таку методику в роботі з дітьми дошкільного віку з метою якісної їх підготовки до школи. Завдяки таким заняттям у дітей швидко розвиваються пізнавальні функції мозку: тренується пам’ять, реакція, увага, мисленнєва діяльність.

01
May
Карантин – не завада для навчання!

Дитячий садок «Малятко» не припиняє свою роботу  і під час карантину. Наші творчі вихователі щодня проводять цікаві та креативні уроки онлайн, виконуючи авторську програму, спрямовану на гармонійно-цілісний розвиток дошкільників та якісну їх підготовку до школи. Емоційно, жваво, оригінально вихователі проводять заняття, турбуючись про безперервність навчально-розвивального процесу дітей та збереження їх мотивації до навчання. І нам […]

19
Mar
Карантин – не перешкода для цікавого навчання!

Шановні батьки наших майбутніх першокласників! Оскільки Ви цікавитеся життям нашої школи, то порадійте за нас! Ми – здорові! Ми – щасливі! Навчання для наших дітей – радість! Ми чекаємо на наших найменших друзів після карантину! Бо для нас карантин – не перешкода для цікавого навчання! У спеціалізованій школі “Інтелект” навчання не призупиняється ні на хвилину. […]

10
Mar
“Малятко” вітає зі Святом весни!
http://malyatko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/03/Комплімент-для-Матусь.mp4 http://malyatko-school.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/03/Happy-Mothers-Day.mp4
26
Feb
Топ-завдання щодо розвитку дошкільнят

Розвиток логічного, критичного, аналітичного та нестандартного мислення, як і розвиток пам`яті та уваги – мета та завдання сучасних занять з математики у дітей дошкільного віку. Через це у садочку “Малятко” наші маленькі вундеркінди щодня у різноманітній ігровій формі вправляються в арифметиці, знайомляться з основами геометрії, виконують системи вправ, пов`язані з цією метою. Така робота з […]

21
Feb
Креативне заняття з рідної мови

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Тому сьогодні наші Малята на занятті з дитячої літератури познайомилися з короткою історією української мови, послухали казку про рідну мову, а найстарші розумники (1 та 2 групи) створили словнички з улюбленими українськими словами та художньо оформили їх!

14
Feb
Інтегровані заняття

Сьогодні хочемо ще трішки розповісти про інтегровані заняття, на яких ми досліджуємо світ і вдосконалюємо свої уміння на практиці. Отже, на занятті, в якому об’єдналися математика, українська мова та мистецтво, ми стали авторами власних підручників з математики, власноруч виготовили їх та наповнили завданнями. На занятті “математика + хореографія” грали в рухливі математичні та логічні ігри […]

12
Feb
Театр, навчання, розвиток!

Діти “Малятка” продовжують знайомитися з природою та довкіллям, сьогодні – у формі інтерактивної театральної вистави. Напередодні свята Стрітення до малят завітали Зима та Весна. У жвавій ігровій формі вони розповіли дітям про закони природи, збагатили знання учнів про сезонні зміни у житті тварин і рослин, про традиції наших пращурів щодо зустрічі весни, співали веснянки і […]

07
Feb
Мотивація дошкільників до навчально-пізнавальної діяльності

Світ великий, прекрасний і цілісний! Тому й пізнавати його варто цілісно, у взаємозв’язку усіх його різноманітних складових. З цієї причини в “Малятко” ми практикуємо інтегровані заняття, під час яких одну або ряд споріднених тем пояснюють відразу два вчителі з різних предметів. Це чудовий спосіб комплексно, різноманітно та цікаво засвоїти нові знання при максимальному підході до […]

06
Feb
Українська мова у наймолодших діточок (3, 4 групи)
https://www.youtube.com/watch?v=E2o-DRg2EkQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17EbOBxWBiOPP_K5VqpL3jgrLmbkUdOysCyq2q7-7xHHKDgr-2JaxZnl4
28
Jan
Дошкільники – переможці Всеукраїнської олімпіади!

Недарма дошкільний заклад “Малятко” посів І місце в Національному бізнес-рейтингу України, адже кожним кроком своїх дій ми стверджуємо цей імідж. От і сьогодні наші вундеркінди отримали 4 призових місця, взявши участь у Всеукраїнській олімпіаді “Всеосвіта. Зима” з математики. Вітаємо наших розумників-математиків! І місце – Ашкіназі Михайло ІІ місце – Ращук Юліан ІІ місце – Косовай […]

21
Jan
Найкращі з найкращих!

Дошкільний навчальний заклад “Малятко” визнаний союзом Національних бізнес-рейтингів як Золото рейтингу і посів І МІСЦЕ у своїй сфері діяльності. Почесна нагорода “Лідер галузі 2019” – привід для гордості педколективу закладу, який вносить неоціненну роль у розбудову української освіти. Вітаємо з грандіозними досягненнями!  

16
Jan
Наші Малята – переможці Всеукраїнської олімпіади!

Поспішаємо поділитися успіхами! Цього тижня діти дошкільного закладу «Малятко» стали учасниками Всеукраїнської олімпіади з української мови «Всеосвіта Зима». Майбутні першокласники отримали перший досвід участі в серйозному та відповідальному інтелектуальному випробуванні. Малята показали себе справжніми інтелектуалами, розумними, кмітливими і витривалими. Ми неймовірно пишаємося нашими дошкільниками, які завоювали призові місця!   І місце: Ашкіназі Михайло Кузьо Вікторія […]

14
Jan
Пізнаємо світ через театр та гру!

Новий рік, Різдво, Коляда, щедрівки – про всі ці новорічні свята та дива діти дізналися, переглянувши “Зимову казку” у виконанні театру “Дивограй”, який завітав сьогодні до нашого садочка. Інтерактивна вистава збагатила знання малят з народознавства, познайомивши їх з українськими традиціями святкування зимових свят. Діти із захопленням зустрічали Коляду, познайомилися з чарівною Меланкою та веселою Козою. […]

19
Dec
Зустрічаємо Святого Миколая!

Ми завжди знали, що наші Малята найчемніші та найрозумніші! Тому зовсім не здивувалися, коли сьогодні до садочка завітав Святий Миколай з гостинцями: розумними цікавинками, веселими іграми та солодкими подаруночками. Розважаємося та вивчаємо культуру українського народу!

16
Dec
Творимо новорічну атмосферу разом!

У школі для дошкільнят “Малятко” панує новорічна атмосфера і святковий настрій. Наші дітки відвідали майстер – клас з виготовлення Санти. Спільна творча робота зближує діток, розкриває не тільки нові таланти, а й такі якості як креативність, фантазію , нестандартність мислення, вміння генерувати яскраві ідеї. Після майстер-класу в усіх учасників залишилося враження, що до них в […]

16
Dec
Виховання казкою

Гармонійно-цілісний розвиток дитини, який передбачає і засвоєння премудростей науки, і підготовку до школи, і, що надважливо, плекання душі, – це основний принцип роботи садочка “Малятко”. Одним з нестандартних засобів, який слугує нашій меті, є включений до навчальної програми курс казкотерапії. Суть методу казкотерапії полягає у створенні особливої казкової атмосфери, яка дозволяє дитині вступити у боротьбу […]

29
Nov
“Малятко” святкує День народження!

Цьогоріч наш улюблений садочок святкує 25-й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! “Малятко” заслужено має статус одного з найстабільніших та найдосвідченіших приватних дошкільних закладів Києва. Наша історія – це цікава та унікальна пригода, яка триває, доповнюється новими досягненнями та продовжується. Тож сьогодні у “Малятко” свято – Birthday Party!!! Ми танцювали, грали в ігри, співали, наші маленькі розумники охоче демонстрували […]

12
Nov
Театр у гостях у Малят!

Ми продовжуємо знайомитися з природою та довкіллям, сьогодні – у формі інтерактивної театральної вистави “Осінні подарунки”. Разом з Володарем осені та його помічницею діти збирали щедрий осінній врожай, систематизуючи знання про овочі, фрукти та ягоди, “лускали” загадки-горішки, дізнавалися про осінні традиції наших пращурів, грали у веселі рухливі ігри, танцювали, а наостанок отримали смачні та корисні […]

25
Oct
День жовтого кольору!

Сьогодні у “Малятко” день Жовтого кольору – кольору сонця та зірок. Тож барвистий тиждень ми віришили завершити мандрівкою до безмежного космосу. Наймолодші наші вихованці змайстрували ракету, на якій разом зі своїми старшими друзями вирушили досліджувати таємничі простори Всесвіту. На занятті з англійської мови діти дізналися, як виникають різні природні явища, що таке небо, Сонце та […]

24
Oct
День зеленого кольору

Сьогодні у “Малятко” день Зеленого кольору – кольору весняного листя і свіжої трави, мододості і життя, сповненого енергією. Ми з’ясували, що не можемо уявити такий день у садочку без активних рухливих розваг! Тому доповнили щоденний комплекс дитячих активностей танцювальнимии перервами! Супер-нестандартним виявився урок англійської: діти вчилися доглядати за кімнатними рослинами, поповнюючи свій англійський лексикон словами-назвами […]

23
Oct
Помаранчевий день!

Наш тиждень продовжується днем помаранчевого кольору – кольору золотої осені з її щедрими дарунками. Тому сьогодні ми узагальнювали знання про фрукти й овочі (у тому числі й англійською), дізналися про вітаміни, чим вони корисні для здоров’я та де їх шукати. Цікавинкою для малят стали музичні заняття, діти співали, грали на музичних інструментах, танцювали з осінніми […]

22
Oct
Вівторок – день блакитного кольору!

Заздалегідь порадившись з Малюками, ми з`ясували, що колір неба асоціюється у дітей з мріями, добрими думками, морем, миром та спокоєм. Тож сьогодні малята відвідали уроки добра, які проводила наша фея-психолог! Заняття виявилися напрочуд продуктивними: під час психологічних ігр та спеціальних вправ діти працювали над розвитком активного мовлення, творчої уяви, вчилися мислити позитивно, регулювати свою поведінку […]

21
Oct
Кольоровий тиждень у садочку!

Барвиста осінь у “Малятко” продовжується Кольоровим тижнем! Сьогодні – день Червоний. Це колір здоров’я, серця, енергії. Тож сьогодні діти знайомилися з основами анатомії: дізналися про внутрішні органи та їх головні функції, про роль серця та його роботу (переглянули відео-модель цього процесу і, найцікавіше, спробували почути сердечка своїх друзів за допомогою стетоскопа). Також з’ясували, що корисно […]

19
Oct
Містер Малятко 2019

Сьогодні у садочку святковий і відповідальний день: вихованці стали учасниками конкурсу “Містер Малятко 2019”. Юні джентльмени змагалися у кмітливосіті та вправності, продемонстрували знання англійської мови і вміння розв`язувати логічні задачі, вчилися виступати публічно та робити самопрезентацію.  Також учасники представили власні творчі роботи, присвячені Дню захисника Батьківщини, який нещодавно відзначали в Україні. Кожен учасник конкурсу став […]

09
Oct
Виховуємо ЛЮДИНУ!

Крошка сын к отцу пришел, И спросила кроха: – Что такое хорошо и что такое плохо? – “Що таке добре? Що таке погано?” – з цих філософських запитань починається моральний розвиток дитини. У ранньому дошкіллі малюки роблять перші спроби розділяти світ, явища та вчинки на хороші та погані, ставлять моральні запитання та з інтересом спостерігають […]

03
Oct
Міс Малятко 2019

Кожна дівчинка в “Малятко” – маленька принцеса, обдарована, творча та прекрасна. А ще по-справжньому особлива та унікальна. Саме тому кожна вихованка нашого садочка стала офіційною переможницею конкурсу “Міс Малятко 2019” і отримала титул, який відповідає її рисам характеру, здібностям, захопленням. У цікавій та творчій формі вчимося самопрезентації та самоствердженню: дівчатка взяли участь в інтелектуальних та […]

25
Sep
Уроки міркування у дошкільнят

Міркування, логічне та критичне мислення – ось нагальні виклики освіти сьогодення. Адже саме такі навички дають людині можливість повного розуміння всесвіту та значення  особистого місця кожного в ньому. І саме цьому ми навчаємо діток із самого раннього віку на заняттях логіки у садочку “Малятко”. Наші маленькі генії уже вміють мислити точно й послідовно, не допускають […]

20
Sep
“Малятко” у пошуках філософського каменя!

Традиційно яскраво завершуємо тиждень у “Малятко”! Сьогодні розважаємося, танцюємо, граємося та збагачуємо знання про світ разом з театром “Дивограй”, який завітав до Малят з інтерактивною програмою “Професор Пізнайко і філософський камінь”. Допомагаючи героям вистави подолати перешкоди на шляху до каменя Розуму, наші Малюки зробили важливий висновок: “Знання – це найбільша сила!”. А наостанок отримали від […]

19
Sep
Заняття з хореографії просто неба

Важливою умовою зростання здорових і щасливих малюків є достатня рухова активність та перебування на свіжому повітрі. У “Малятко” ми намагаємося ці фактори максимально поєднувати. Тож сьогодні на малят чекав сюрприз: разом з учителем хореографії діти вирушили танцювати на майданчик! Такі організовані просто неба активності є чудовим способом емоційного розвантаження, профілактики тривожності та стресу, зміцнення м’язів […]

12
Sep
Креативні заняття у дошкільнят

Користуючись чудовою осінньою погодою та озброєні інноваційними педагогічними технологіями, вихователі ДНЗ “Малятко” проводять креативні, так звані open air space заняття із дошкільнятами. Адже так цікаво вивчати математику не тільки в ігровій формі, а ще й просто неба, на відкритому повітрі! Тут і логіка цікавіша, і краще критично мислиться, і ментальна арифметика більш захоплююча! А дидактичні […]

05
Sep
Open-air заняття у садочку
Open-air заняття у садочку Якщо осінь радує сонячними днями, то який спосіб пізнання довкілля може бути кращим, ніж цікаво організовані уроки просто неба? Саме тому сьогодні занняття з англійської та української мови відбулися у форматі open-air. Малюки завзято повторювали кольори та вчили геометричні фігури англійською, відгадували загадки та ребуси, вчили літери та вправлялися в читанні, [...]
03
Sep
День знань у “Малятко”

У перші осінні дні садок «Малятко» традиційно відчиняє двері для учнів після невеличкої літньої перерви. Цьогоріч цей особливий для малюків день розпочався з приємного сюрпризу: театралізованого інтерактивного шоу мильних бульбашок, участь у якому змогли взяти юні глядачі. Надихнувшись прекрасним, малята вирушили на заняття (для багатьох вони виявилися першими в житті). В ігровій формі діти знайомилися […]

03
Jun
Театр у гостях у “Малятка”
Зустрічаємо театр у "Малятко" 1 червня українці відзначали важливе свято - День захисту дітей. Вітати наших Малюків з цим особливим днем сьогодні завітали актори театру "Дивограй" з інтерактивною виставою "Сонячні пригоди малятка". Крім того, що діти чудово розважилися, відпочили та посміялися, вони разом з кумедними героями склали перелік правил для безпечного та приємного літнього відпочинку [...]
16
May
Урок просто неба у “Малятко”
Урок просто неба у "Малятко" Весняна погода запрошує на сонячне подвір'я та надихає на творчість! Тому сьогодні наші Малята вирушили на пізнавальну прогулянку, під час якої відбувся інтегрований урок з логіки, української та англійської мови. Разом з учителями діти спостерігали за природою, вчилися описувати явища та знаходити закономірності, вивчали нові поняття і, звісно ж, грали [...]
25
Apr
Зустрічаємо Великдень у “Малятко”
Зустрічаємо Великдень у "Малятко" Напередодні свята Пасхи наші Малята переглянули Великодню виставу у виконанні акторів театру "Дивограй". Традиційно, вистава мала інтерактивний характер. Діти не лише спостерігали за сюжетом, слухали пізнавальні розповіді акторів про Пасху і традиції її святкування, але й особисто впливали на перебіг вистави, взяли участь у рухливих іграх, танцях, виконанні поспівок. А головне [...]
13
Apr
Проекти англійською у дошкільнят! 
Проекти англійською у дошкільнят! Креативні педагоги нашого креативного садочку "Малятко" здійснюють креативні заняття, які вирізняються своєю новизною та актуальністю. От і сьогодні наші маленькі дошколярики захищали свої перші проекти із теми "Планета тварин" англійською мовою. То і не дивно, що діти мають не тільки високий загальний розвиток, не тільки прекрасні знання з англійської мови, але [...]
27
Mar
Вивчаємо енциклопедію!
Вивчаємо енциклопедію! Дошкільний навчальний заклад "Малятко" - це не просто дитячий садок - це школа для дошкільнят, де малята здобувають різноманітні знання та розширюють свій загальний інтелект. Адже пізнання нового, невідомого розвиває пізнавальний інтерес дітей та мотивацію до навчання. А якщо це відбувається в процесі гри та з позитивними емоціями, то заняття перетворюється у свято. [...]
13
Mar
“Малятко” йде до школи!
"Малятко" йде до школи! Сьогодні наші майбутні першокласники здійснили невеличку, але дуже корисну мандрівку! Діти відвідали спеціалізовану школу "Інтелект", де познайомилися з чарівною першою вчителькою, взяли участь у цікавому інтерактивному уроці та змогли відчути себе справжніми школярами. Це дійсно важливий та особливий крок на шляху підготовки до школи, адже краще один раз побачити та особисто [...]
12
Mar
Театр у гостях у “Малятка”
Театр у гостях у "Малятка" «Малятко» продовжує пізнавати світ театру: сьогодні до нас завітали актори театральної студії «Дивограй» з виставою за мотивами повісті Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха». Вибір вистави став невипадковим, адже нещодавно діти знайомилися з твором на заняттях дитячої літератури. Такі заходи мають важливе значення для виховання та розвитку малят. Адже переглядаючи виставу, дитина [...]
11
Mar
Вітаємо зі святом весни!
Вітаємо!!! "Малятко" вітає найкращих на світі Матусь, Бабусь, Сестричок з прекрасним святом весни!
01
Mar
Креативимо з дошкільниками!
Креативимо з дошкільниками! До синергетичної методико-дидактичної парадигми дошкільного навчального закладу "Малятко" наші творчі педагоги привнесли методику Кюїзенера. Ця методика у ігровій формі допомагає дітям швидко, ефективно, а, головне, з великим інтересом засвоювати математичний матеріал та розвивати логічне мислення. Тож, граючись та розвиваючи інтерес, - формуємо знання та розвиток.
20
Feb
Театральна студія «Казка» представляє нову прем’єру!
Театральна студія «Казка» представляє нову прем’єру! Нещодавно у ДНЗ «Малятко» відбулася чергова прем’єра казки. Це була казка «Рукавичка». Акторами цього дійства були діти, які майстерно грали роль доброзичливих героїв «Рукавички». Дружба, взаємовиручка, товаришування, доброта, турбота про ближнього, порозуміння – такі якості було легко грати малюкам у п’єсі, адже все це притаманно нашим дітям. Завдяки цій [...]
19
Feb
Хореографія у “Малятко”
Хореографія у "Малятко" Хореографія для малюків - чудовий спосіб розвитку музичного слуху, координації та гнучкості. Під час виконання танцювальних вправ дитина формує хорошу поставу, стає більш упевненою в собі, веселою та відкритою. Ще один незаперечний плюс танців - до занять хореографією майже відсутні протипоказання. Дітям подобається рухатися під музику, особливо якщо цей процес супроводжується різномантіними [...]
15
Feb
Наука у гостях у дошкільнят
Наука у гостях у дошкільнят Сьогодні до дошкільного навчального закладу "Малятко" завітала уже відома інноваційна студія "Веселий кіт". Завдяки цікавому науковому шоу наші малюки змогли відчути себе фантастичними чарівниками і супергероями! Діти створювали блискавиці та змушували їх витанцьовувати за помахом чарівної палички, вмикали електричні лампи силою думки, запалювали свічки без сірників, приборкували струм і робили [...]
11
Feb
Театр у гостях у малят
Театр у гостях у малят Діти "Малятка" продовжують знайомитися з природою та довкіллям, сьогодні - у формі інтерактивної театральної вистави. Напередодні свята Стрітення до малят завітали Зима та Весна. У жвавій ігровій формі вони розповіли дітям про закони природи, збагатили знання учнів про сезонні зміни у житті тварин і рослин, співали веснянки і заклички, грали [...]
08
Feb
Англійська у малюків – легко!
Англійська у малюків – легко! У дошкільному навчальному закладі «Малятко» діти з легкістю спілкуються англійською мовою. Завдяки інноваційним педагогічним технологіям та інтерактивним методам навчання діти з великим інтересом та задоволенням вивчають англійську мову. Адже заняття проходять весело та захоплююче. А неабиякий хист учителя, щира посмішка, володіння інноваційними методами навчання, інтерактивні заняття, високий рівень мотивації, позитивне [...]
01
Feb
Ми любимо шахи!
Ми любимо шахи! Щотижня в дошкільному навчальному закладі "Малятко" проходять інноваційні заняття з шахової логіки, які сприяють розвитку логічного, дивергентного та критичного мислення. 31.01 найменші шахісти приймали активну участь у навчально-пізнавальному проекті "Ми любимо шахи". Під час заняття малеча розв'язувала логічні задачі, обговорювала важливі питання причинно-наслідкового зв'язку у шахах, демонструвала захоплюючу гру у найрізноманітніші логіко-розвивальні [...]
25
Jan
Тиждень техніки безпеки для маленьких розумників
Тиждень техніки безпеки для маленьких розумників Наші Малята невпинно зростають, разом з тим розширюються межі їх самостійності та коло інтересів, а через це збільшується кількість потенційних небезпек, з якими дитина може зіштовхнутися у повсякденному житті. Про них варто розповісти заздалегідь: просто, зрозуміло і без залякувань. Це й стало метою тематичного тижня, присвяченого техніці безпеки для [...]
18
Jan
Новорічні народні традиції через театральні дійства
Новорічні народні традиції через театральні дійства Новий рік, Різдво, Коляда, щедрівки... Про всі ці новорічні свята та дива діти дізналися, переглянувши "Зимову казку" театру "Дивограй", який завітав сьогодні до малят. Незвичайного формату вистава не тільки активізувала дітей своїм інтерактивом, але ще і збагатила їх знання з народознавства, познайомивши їх з українськими народними звичаями та традиціями [...]
20
Dec
Окрилені успіхом!
Окрилені успіхом! Натхненні успіхом участі у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Зима» з математики, ми вирішили продовжити підтверджувати звання найрозумніших Малят з інших предметів, зокрема з української мови. Але з’ясувалося, що олімпіади з цього предмета для дошкільнят просто не існує... Нас це не зупинило, і з огляду на високий рівень підготовки та на випереджаюче навчання, яке базується на [...]
19
Dec
Наші Малята – переможці Всеукраїнської олімпіади з математики!
Наші Малята - переможці Всеукраїнської олімпіади з математики! Цього тижня учні «Малятка» стали учасниками Всеукраїнської олімпіади з математики «Всеосвіта Зима» і отримали перший досвід участі в дуже серйозному та відповідальному інтелектуальному випробуванні. Наші Малята показали себе справжніми інтелектуалами, розумними, кмітливими і витривалими. Діти продемонстрували дуже високий рівень математичної компетентності. Про це свідчать отримані найвищі нагороди! [...]
07
Dec
Спецкурс “Енциклопедичні вісті”
Спецкурс "Енциклопедичні вісті" У садочку «Малятко» нарівні з основними предметами діє дещо незвичайний, але дуже важливий курс: «Енциклопедичні вісті». Щотижня наші Малята отримують нові знання, які збагачують їх уявлення про світ, культуру, суспільство, історію, науку. Починаючи з вересня, діти засвоїли близько 15 тем, досліджуючи на заняттях космос та місце нашої планети у Всесвіті, материки і [...]
30
Nov
Ще одна театральна прем`єра у “Малятко”!
Ще одна театральна прем`єра у "Малятко"! Сьогодні у нас відбулася ще одна театральна прем’єра, цього разу - англійською мовою! Малята переглянули виставу «Turnip» («Ріпка») у виконанні учнів 2 групи. Батьки зможуть побачити цю казку на новорічному ранку наприкінці грудня. Запрошуємо! А поки ділимося фото =)
28
Nov
Музична казка у садочку
Музична казка у садочку Сьогодні до нас завітала музична казка у виконанні артистів Національної філармонії України. Переглядаючи міні-виставу "Фарбований лис", діти вчилися розрізняти музичні інструменти, слухати музику та розуміти мову її виразних засобів (інтонацію, динаміку, чути мелодію та відчувати ритм). Така діяльність сприяє інтелектуальному зростанню маленьких слухачів, формуванню музичного смаку, розвитку пізнавальних психічних процесів, творчих [...]
22
Nov
День здорового Малятка
День здорового Малятка Сьогодні у нашому садочку День здорового Малюка! Саме тому вже зранку відбувся нестандартний майстер-клас. Він був особливим, тому що провели його учні першої групи для молодших вихованців, і ду-у-уже корисним, бо це був майстер-клас з миття рук! А ще для Малят було організовано тематичні заходи, на яких вони вкотре переконалися, що важливо [...]
15
Nov
Осінь золотокоса
Осінь золотокоса Такий черговий культурологічний проект проходив у дошкільному закладі «Малятко». А метою цього заходу було не тільки збагачення знань про сезонні зміни та природні явища, а й уміння досліджувати та спостерігати, аналізувати та критично мислити, уміти описувати свої почуття та емоції. А головне – відчути природу, пройнятися любов’ю до краси рідного краю, уміти радіти, [...]
08
Nov
Тиждень фінансової грамотності
Тиждень фінансової грамотності Сьогодні підбиваємо підсумки тижня фінансової грамотності для Малят. Отже, на уроках ми з`ясували, чому люди придумали гроші та якими вони бувають, на занятті з англійської мови познайомилися з провідними світовими валютами, уважно роздивилися їх та відшукали ознаки, за якими можна відрізнити фальшиві купюри від справжніх. На математиці, звісно ж, вчилися гроші рахувати. [...]
31
Oct
Halloween Party в “Малятко”!
Halloween Party в "Малятко"! Цього тижня в "Малятко" зустрічаємо Хелловін. На заняттях діти дізналися про значення цього свята, познайомилися з традиціями його святкування, виготовили тематичні поробки та взяли участь у прикрашанні приміщень. А сьогодні у нас костюмована містична вечірка з танцями, улюбленими дитячими персонажами та аквагримом! Бу-у!!!
26
Oct
Театральна прем’єра в “Малятко”
Театральна прем'єра в "Малятко" Сьогодні у нас свято! Відбулася премєра театральної вистави "Котик і Півник" у виконанні учнів 1 групи. Вдячні глядачі (молодші Малята) дивилися виставу затамувавши полгяд. Звісно, театральна казка - це вже цікаво, а коли на сцені твої друзі -  тим паче!!! Додатковий показ вистави, на який буде запрошено батьків, відбудеться на Новорічному [...]
19
Oct
Містер Малятко 2018
Містер Малятко 2018 Сьогодні у садочку відбувся конкурс "Містер Малятко 2018". Юні джентльмени змагалися у кмітливосіті та вправності, продемонстрували елементи гопака, знання англійської мови і вміння розв`язувати логічні задачі.  Також учасники презентували власні творчі роботи, присвячені Дню захисника Батьківщини, який нещодавно відзначали в Україні. Кожен учасник конкурсу став переможцем у номінації, яка найбільше відповідає його [...]
12
Oct
Міс Малятко 2018
Міс Малятко 2018 Кожна дівчинка - маленька принцеса, обдарована, творча та прекрасна. А ще по-справжньому особлива та унікальна.  Саме тому кожна вихованка нашого садочка стала офіційною переможницею конкурсу "Міс Малятко 2018" і отримала титул, який відповідає її рисам характеру, здібностям, захопленням. Дівчатка взяли участь в інтелектуальних та творчих конкурсах, продемонстрували вміння висловлювати власну думку і, [...]
11
Oct
Гармонійно-цілісний розвиток малюків — мета та завдання дошкільного навчального закладу «Малятко»
Гармонійно-цілісний розвиток малюків — мета та завдання дошкільного навчального закладу «Малятко» Розвиваючи інтелектуально, фізично, психологічно, креативний колектив нашого садочку дбає і про духовний розвиток та емоційний інтелект дошкільників. Саме через це 10 жовтня до садочку «Малятко» були запрошені артисти Київської національної філармонії, які не тільки познайомили маленьких глядачів із музичними інструментами, але ще і запросили [...]
28
Sep
Проект «Я – частина Природи». Підсумки тижня
Проект «Я – частина Природи». Підсумки тижня Чи знали ви, що папуги дають своїм діткам імена? Тому маленький папужка легко розрізняє за щебетом, кого саме кличуть батьки – його чи братика. Ця та інші цікавинки викликали неабиякий захват в учнів «Малятка» і спонукали їх до вияву творчої фантазії. А відбувалося все в рамках  проекту «Я [...]
19
Sep
Англійська для малят: чому “Let`s play” краще, ніж “Sit down!”
Англійська для малят: чому "Let`s play" краще, ніж "Sit down!" Одним з найулюбленіших занять малят у нашому садочку є англійська мова. Це не дивно, адже уроки проводяться винятково в ігровій формі, тут можна слухати казки, співати веселі пісні, декламувати дотепні вірші, навіть дивитися повчальні мультики - і все це англійською мовою! Причина, чому в "Малятко" [...]
14
Sep
Рух, розвиток, навчання – поєднуємо корисне з корисним у “Малятко”
Рух, розвиток, навчання - поєднуємо корисне з корисним у "Малятко" Невід’ємним принципом організації навчального процесу в садочку «Малятко» є врахування природніх потреб дитини, зокрема потреби в достатній руховій активності. Кожне заняття, незалежно від спрямування (математика, англійська чи українська мова), включає обов’язкові елементи рухливої гри. І це не відволікає малят від процесу навчання – навпаки, активізує [...]
03
Sep
День знань у садочку “Малятко”
День знань у садочку "Малятко" У перший день нового навчального року садочок «Малятко» традиційно відчинив двері для учнів після невеличкої літньої перерви. Цей особливий для малюків день почався з приємного сюрпризу: театральної вистави, участь у якій змогли взяти юні глядачі. Діти активно співпереживали героям та допомагали їм подолати усі виклики та випробування. Надихнувшись прекрасним, малята [...]
27
Jun
Оpen-air квести у «Малятко»: ми знаємо, як зробити мрії дійсністю!
Оpen-air квести у «Малятко»: ми знаємо, як зробити мрію дійсністю! Хто з нас не мріяв у дитинстві про далекі подорожі та фантастичні пригоди, наприклад, стати сміливим піратом та з друзями мандрувати дивовижними островами у пошуках скарбів, чи чарівною принцесою, яка має подолати злі чари і врятувати друзів? У «Малятко» чудово знають, про що мріють діти, [...]
25
Jun
10 причин, чому в “Малятко” люблять настільні ігри
10 причин, чому в «Малятко» люблять настільні ігри! Літо в «Малятко» продовжує радувати сонячними та багатими на корисні цікавинки днями. А якщо надворі накрапає дощик – це теж не привід втрачати можливість весело та з користю провести час! Захоплюючий світ настільних ігор забезпечує малюкам і якісне дозвілля, і можливість активно пізнавати навколишній світ та формувати [...]

Watch Dragon ball super