Вивчаємо енциклопедію!

Дошкільний навчальний заклад “Малятко” – це не просто дитячий садок – це школа для дошкільнят, де малята здобувають різноманітні знання та розширюють свій загальний інтелект. Адже пізнання нового, невідомого розвиває пізнавальний інтерес дітей та мотивацію до навчання. А якщо це відбувається в процесі гри та з позитивними емоціями, то заняття перетворюється у свято.
І от нещодавно діти садочка “Малятко” подорожували до далекого Єгипту, щоб познайомитися з таємничими стародавніми пірамідами. Тут вони познайомилися і із стародавньою історією, і з єгипетськими міфами, і з єгипетськими богами, ну і, звичайно, із знаменитими єгипетськими пірамідами.
Діти запам’ятали, що піраміда Хеопса – найбільша піраміда у Єгипті і входить до числа Семи чудес світу.
Велич споруд, таємниця їх будівництва, екзотика країни та стародавні міфи заворожили дітей настільки, що цілий вечір, як говорили батьки, діти просиділи дома з енциклопедіями в руках, залучаючи до обговорення всю родину.
Значить, креативне заняття досягло мети!