Театр у гостях у "Малятка"

«Малятко» продовжує пізнавати світ театру: сьогодні до нас завітали актори театральної студії «Дивограй» з виставою за мотивами повісті Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха». Вибір вистави став невипадковим, адже нещодавно діти знайомилися з твором на заняттях дитячої літератури.

Такі заходи мають важливе значення для виховання та розвитку малят. Адже переглядаючи виставу, дитина сприймає значну кількість її елементів: це й музика, й елементи хореографії, і яскраві образи та красиві костюми, і художнє оформлення сцени, і, звісно, акторська гра та сценічне мовлення. Крім цього, дитина вчиться співпереживати героям.  А оскільки сьогоднішня вистава мала ще й інтерактивний характер, то з простого видовища вона перетворилася на захопливу гру, під час якої діти продемонстрували свої знання (щоб допомогти Пеппі, малюкам довелося пригадати материки та океани, гори, екзотичні дерева, фрукти та овочі).

Ось так цікаво та із задоволенням пізнаємо світ у «Малятко»!