Наука у гостях у дошкільнят

Сьогодні до дошкільного навчального закладу “Малятко” завітала уже відома інноваційна студія “Веселий кіт”. Завдяки цікавому науковому шоу наші малюки змогли відчути себе фантастичними чарівниками і супергероями! Діти створювали блискавиці та змушували їх витанцьовувати за помахом чарівної палички, вмикали електричні лампи силою думки, запалювали свічки без сірників, приборкували струм і робили за його допомогою справжні дива. Але насправді це не магія, а чистісінька наука, точніше – фізика, з якою малята знайомилися під час ранкового наукового шоу.

А все тому, що до «Малятка» завітали чарівні науковці, які й розповіли та показали дітям, що таке струм, як він виникає та що спільного має з блискавицею; чому дроти та електричні лампочки нагріваються, коли увімкнені в мережу, та як електрика може створити пожежу; на практиці показали, чому не можна під час дощу ховатися під деревом та ще багато цікавих та корисних речей. Після короткого та змістовного наукового екскурсу кожна дитина змогла поекспериментувати з електричним струмом і ще раз закріпити отримані знання, цього разу – практично.

Таким дослідницько-науковим і, водночас, трошки фантастичним і казковим стало завершення  тижня у «Малятку»!