День знань у садочку "Малятко"

У перший день нового навчального року садочок «Малятко» традиційно відчинив двері для учнів після невеличкої літньої перерви.

Цей особливий для малюків день почався з приємного сюрпризу: театральної вистави, участь у якій змогли взяти юні глядачі. Діти активно співпереживали героям та допомагали їм подолати усі виклики та випробування.

Надихнувшись прекрасним, малята вирушили на заняття (для багатьох вони виявилися першими в житті). В ігровій формі діти знайомилися з математикою, англійською та українською мовою. А ті учні, які вже не перший рік відвідують садочок «Малятко», раділи «підвищенню», адже за результатами тестування малюків перевели в наступну групу – це вагомий привід пишатися!

Чудово, що таким продуктивним, цікавим та насиченим запам’ятається вихованцям їх перший день у садочку.