Творчість - як запорука розвитку креативності дитини

Образотворче мистецтво з розмаїттям його форм і засобів має багатий потенціал для розвитку дрібної моторики та творчих здібностей дитини.

На щоденних заняттях у школі “Малятко” діти вчаться працювати з папером, фарбами, олівцями і пластиліном, знайомляться з новими техніками (пластилінографія, пластилінова та паперова мозаїка, аплікація, робота з природним матеріалом, різними видами паперу).
Такі види діяльності сприяють формуванню зорово-рухової координації, уваги, пам’яті, впливають на формування графічних навичок, уміння орієнтуватися у рядках і клітинках зошита, планувати свої дії та працювати охайно.
Значна увага на заняттях приділяється творчому самовираженню дітей: теми визначаються з урахуванням інтересів та запитів учнів, часто малята можуть самостійно обирати техніку, в якій буде реалізовано їх творчий задум.
Але найціннішим результатом є позитивні емоції та задоволення, які маленькі митці отримують від творчості.