Публікації

Заняття з логіки

Інтегрована програма розвитку дитини — це мікс передових педагогічних технологій. Критичне мислення, уява, фантазія, аналітичний підхід — мета заняття з програми «Логіка». .

Пост в: Новини,
Українська мова

Активна підготовка до школи триває! Готуємося щодня!

Пост в: Новини,
Вітаємо матусь з Днем матері!

Щиро вітаємо усіх Матусь з ДНЕМ МАТЕРІ! Бажаємо, щоб кожен день дарував міцні обійми, веселі посмішки, яскраві миті. Будьте щасливими, натхненними та здоровими на радість своїм рідним! Зі святом! Ви найкращі мами найкращих дітей!!! .

Пост в: Новини,
Казкотерапія + експерименти

На заняттях з казкотерапії ми сприяємо збереженню і зміцненню психічного здоров’я, робимо профілактику тривожності, агресивності, розвиваємо позитивні емоції, добрі почуття А поєднання казкотерапевничних занять з експериментами дає нам змогу розвивати творчі здібності, уяву та фантазію. Використання даних занять на практиці сприяють розвитку творчої активності особистості, формуванню життєвої компетентності, реалізації власного особистісного потенціалу Діти були вкрай […]

Пост в: Новини,
Переможці олімпіади з української мови

Сьогодні ми раді повідомити ще одну чудову новину: наші Малята – переможці Всеукраїнської олімпіади з української мови для учнів 1 КЛАСУ! Попри високий рівень складності завдань, ми пишаємося переможцями, які посіли призові місця, та дякуємо кожному учаснику – маленькому інтелектуалу! Чудовий старт! Високих злетів!

Пост в: Новини,
Готуємося до Великодня!

Атмосфера передсвяткового настрою! Готуємося до Великодня!

Пост в: Новини,
Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади!

Сьогодні наші дошкільнята, які скоро стануть першокласниками, отримали дипломи за участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 1 КЛАСУ! Це велике досягнення та великий труд наших малюків! Вони – найкращі! Наші педагоги – найкращі! Вітаємо вундеркіндів та чекаємо у школі “Інтелект”! Уперед – до нових вершин!

Пост в: Новини,
Театр – храм мистецтва

І дійсно, що може бути більш дивовижним, емоційним та цікавим, ніж театр? Тільки театр! Сьогодні до нашого садочка завітав дитячий театр з чудовою виставою “Дивовижні пригоди (або Паска) для Пірата”. Діти із захопленням переглянули цю пригодницьку казку з карколомним сюжетом, фокусами, іграми, що знайомлять дітей з традиціями Великодня і розкривають величезну та дуже важливу таєну.

Пост в: Новини,
Хореографія

Хореографія – це унікальне мистецтво! Тут злилися в єдиному потоці танець і пантоміма, музика і поезія, пластика рухів і краса грації. А ще – це хороший настрій та задоволення . .

Пост в: Новини,
Арт-релакс

Розвиваємося гармонійно! Формуємо всі види інтелекту: IQ (розумовий інтелект) EQ (емоційний інтелект) SQ (соціальний інтелект) Сьогодні під музику славнозвісного Шопена, слухаючи “Весняний вальс”, здійснювали мистецькі шедеври власними руками. “Весняний вальс” – весняні квіти. І це був супер арт-релакс! .

Пост в: Новини,

Watch Dragon ball super