Публікації

День Святого Валентина

❤️ Дошкільнята школи для дошкільнят “Малятко”, відмічаючи День святого Валентина, подарували не тільки свою любов один одному у вигляді червоних сердечок, зроблених власноруч, вони ще й продемонстрували свою любов до України, виконавши жовто-блакитне серце. 💙💛 А ще ці маленькі дітлахи висловили своє найзаповітніше бажання. 🇺🇦 Боже, Україну бережи!

Пост в: Новини,
Психологічний тренінг (C O C I A L)

“Ти мій друг і я твій друг” або “Мистецтво компліментів” 👪 Сьогодні на занятті з психологом, створивши позитивне емоційне поле, діти говорили про дружбу, вчилися відчувати радість від посмішки, робити один одному приємне, говорячи компліменти, вчилися поваги один до одного.    

Пост в: Новини,
Енциклопедичний вісник – заняття для допитливих!

У дитячому садочку “Малятко” дбають про загальну ерудицію дітей, формують інтелект та мотивацію до пізнання світу. От і сьогодні було дуже цікаве інтерактивне заняття з теми “Земля. Планети Сонячної системи”. Розширюємо знання! ⭐ Пізнаємо Всесвіт! ⭐

Пост в: Новини,
Англійська мова

Вивчення іноземної мови для дошкільнят базується на ігровій діяльності. Але головне завдання полягає в тому, щоб діти активно володіли знаннями, уміли вести діалогічне та монологічне мовлення, мали відповідний словниковий запас, уміли грамотно будувати речення. От усьому цьому і навчаємо ми наших малят. І успіхи, як ви бачите, відмінні!

Пост в: Новини,
Так ми готуємося до школи. Українська мова

Завітаємо на заняття з української мови до майбутніх першокласників. Тут ми вчимося правильно і розгорнуто говорити, читати і розуміти прочитане, писати літери, з’єднувати їх між собою, друкувати слова. А також навчаємося охайності, розвиваємо пам’ять, увагу та здатність зосереджуватися. І здобуваємо інші корисні уміння, які допоможуть легко адаптуватися у першому класі.

Пост в: Новини,
Пізнаємо світ через театр та гру

А чи знаєте ви, що таке коляда? А навіщо співати щедрівки? І чим особлива квітка нечуй-вітер? Наші малята тепер знають про все це, і навіть більше! Адже сьогодні до садочка завітав театр “Дивограй” з інтерактивною виставою про новорічні та різдвяні традиції українців. Діти із захопленням зустрічали Коляду, познайомилися з чарівною Меланкою та веселою Козою. Між […]

Пост в: Новини,
Happy-йога для дітей

✨ Ось так ми заряджаємося енергією та позитивом на заняттях з дитячої йоги! На фото здається, що ми просто граємося. Згодні, адже нам дійсно весело! ❗ Але насправді ми зайняті дуже важливою справою – формуємо поставу, тренуємо мязи спини, вчимося правильно дихати, тримати рівновгу та зосереджувати увагу. Зростаємо здоровими, розумними і щасливими разом!

Пост в: Новини,
Наш веселий Новий рік!

☃️ Свято з Дідом Морозом!

Пост в: Новини,
Свято Миколая у садочку

🔔 19 грудня довгоочікуване, світле свято – святого Миколая! Це свято радості, добра та віри у диво! 🎁 До вихованців садочка “Малятко” теж сьогодні у супроводі маленького Янголятка завітав Миколайчик та подарував солодкі гостинці. А дітки подякували Миколаю за його хороші справи та подарували йому пісню!

Пост в: Новини,
Формуємо фінансову грамотність у дошкільників

Сьогодні у садочку “Малятко” відбулося дуже цікаве заняття з основ фінансової грамотності. Ми вчили дітей розуміти важливість грошей, доцільне їх використання та правильне поводження з грошима. У ігровій формі діти вчилися обходитися з грошима, вони були в ролі покупців та продавців, банкірів та клієнтів. Ігрові локації (магазин, піцерія, банк, ринок) дали змогу дітям не тільки […]

Пост в: Новини,

Watch Dragon ball super