Корисно знати

Корисно знати

Як свідчать японські психологи, після трьох років дитину вчити і виховувати вже пізно. Тому досвідчені педагоги школи «Малятко» радять починати процес навчання з двох років.

Необхідно здійснювати інтелектуальний розвиток дитини через поповнення і активізацію словникового запасу, розвиток зв’язного мовлення, дитячих асоціацій, фантазії, через ознайомлення з елементами письма і читання, формувати навички рахунку предметів і простих логічних операцій: порівняння, зіставлення предметів за формою, кольором, розмірами, розташуванням в просторі, кількістю, визначенням загальних і негативних частин. Потрібно вчити дитину вмінню аналізувати, диференціювати, робити класифікацію предметів, вчити розрізняти видові поняття.

Другий важливий аспект підготовки до школи – це психологічна адаптація дитини в колективі, сформованість мотивації до навчання, емоційно-вольової сфери, вміння працювати в колективі, стійкість уваги, посидючість. Треба приділяти велику увагу розвитку комунікативних властивостей, вмінню слухати вчителя, товариша по групі, формувати бажання бути активним, проявляти ініціативу, виховувати лідерські якості і разом з тим, повага до інших

Watch Dragon ball super