Публікації

Проєкт-фестиваль “ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ СВІТУ”

Протягом тижня наші малятківці були справжніми мандрівниками незвичайної і захоплюючої подорожі. Цікаво було подорожувати по меридіанах і паралелях різних країн світу, дізнатися їхні традиції, мову, культуру та познайомитися з традиційною кухнею Розпочалася наша подорож з країни Сонця та чаю – Китаю. Діти відвідали чайну церемонію, вправлялися у письмі ієрогліфів та дізналися цікаві факти про цю […]

Пост в: Новини,
Щасливе дитинство у садочку “Малятко”!

Що таке щасливе дитинство? Це постійне пізнання, цікаві ігри та розвиток творчого і креативного мислення у садочку “Малятко”

Пост в: Новини,
А ми творимо красу…

Сьогодні у ДНЗ “Малятко” проходив еко-проєкт “З любов’ю до садочка”. Вихованці закладу висаджували квіти, створювали власними рученятами зелений сад і вчилися шукати красу у навколишньому світі. 🌿 Проєкт проходив з метою виховання маленької особистості з високим рівнем екологічної грамотності та культури, здатної з любов’ю ставитися до природи рідного краю. А найголовніше завдання – врятувати красу […]

Пост в: Новини,
День Святого Валентина

❤️ Дошкільнята школи для дошкільнят “Малятко”, відмічаючи День святого Валентина, подарували не тільки свою любов один одному у вигляді червоних сердечок, зроблених власноруч, вони ще й продемонстрували свою любов до України, виконавши жовто-блакитне серце. 💙💛 А ще ці маленькі дітлахи висловили своє найзаповітніше бажання. 🇺🇦 Боже, Україну бережи!

Пост в: Новини,
Психологічний тренінг (C O C I A L)

“Ти мій друг і я твій друг” або “Мистецтво компліментів” 👪 Сьогодні на занятті з психологом, створивши позитивне емоційне поле, діти говорили про дружбу, вчилися відчувати радість від посмішки, робити один одному приємне, говорячи компліменти, вчилися поваги один до одного.    

Пост в: Новини,
Енциклопедичний вісник – заняття для допитливих!

У дитячому садочку “Малятко” дбають про загальну ерудицію дітей, формують інтелект та мотивацію до пізнання світу. От і сьогодні було дуже цікаве інтерактивне заняття з теми “Земля. Планети Сонячної системи”. Розширюємо знання! ⭐ Пізнаємо Всесвіт! ⭐

Пост в: Новини,
Англійська мова

Вивчення іноземної мови для дошкільнят базується на ігровій діяльності. Але головне завдання полягає в тому, щоб діти активно володіли знаннями, уміли вести діалогічне та монологічне мовлення, мали відповідний словниковий запас, уміли грамотно будувати речення. От усьому цьому і навчаємо ми наших малят. І успіхи, як ви бачите, відмінні!

Пост в: Новини,
Так ми готуємося до школи. Українська мова

Завітаємо на заняття з української мови до майбутніх першокласників. Тут ми вчимося правильно і розгорнуто говорити, читати і розуміти прочитане, писати літери, з’єднувати їх між собою, друкувати слова. А також навчаємося охайності, розвиваємо пам’ять, увагу та здатність зосереджуватися. І здобуваємо інші корисні уміння, які допоможуть легко адаптуватися у першому класі.

Пост в: Новини,

Watch Dragon ball super