28
Jun
Дитяча світова література

Казка – важливий та багатофункціональний інструмент для розвитку дошкільнят, особливо якщо застосовувати його творчо! Сьогодні на занятті з дитячої літератури зіграли у квіз за народними та авторськими казками. Таким чином узагальнили та повторили зміст курсу. А потім поринули у світ безмежного дитячого креативу: фантазували та вигадували веселі, дотепні та непередбачувані ілюстрації до казок, які втілили […]

13
Jun
Ранок у садочку

починаємо з руханки! .

13
Jun
Розвиток мовлення

На заняттях з української мови вчимося говорити правильно та послідовно висловлювати думки. Для цього сьогодні маленькі ритори спробували себе у ролі блогерів, які розповідають про іграшки. Допомагала нам спеціальна схема, за якою діти складали опис обраної іграшки. .

30
May
Садочок, прощавай!

Сьогодні у нашому садочку відбулося щемливе, але красиве та урочисте свято — свято прощавання із дитячим садочком. Здобувши чудові знання, отримавши відмінно підготовку до школи, виборовши винагороди у Всеукраїнських олімпіадах для першого класу, наші випускники взяли курс на справжнє шкільне життя та вирушили у дорогу подальшого освітнього сходження. Тож щасти вам, любі наші пташенята! Високого […]

27
May
День слов’янської писемності та мови

Сьогодні світ відзначає День слов’янської писемності та мови: так вшановуємо пам’ять Кирила та Мефодія, творців слов’янської абетки, яка стала основою для розвитку національних мов і культур. Наші Малята чудово знають літери і вміють писати, тож теж сповна причетні до цього свята! Ось так зосереджено та старанно сьогодні виконували завдання з навчання грамоти для 1 класу

16
May
Заняття з логіки

Інтегрована програма розвитку дитини — це мікс передових педагогічних технологій. Критичне мислення, уява, фантазія, аналітичний підхід — мета заняття з програми «Логіка». .

16
May
Українська мова

Активна підготовка до школи триває! Готуємося щодня!

11
May
Вітаємо матусь з Днем матері!

Щиро вітаємо усіх Матусь з ДНЕМ МАТЕРІ! Бажаємо, щоб кожен день дарував міцні обійми, веселі посмішки, яскраві миті. Будьте щасливими, натхненними та здоровими на радість своїм рідним! Зі святом! Ви найкращі мами найкращих дітей!!! .

07
May
Казкотерапія + експерименти

На заняттях з казкотерапії ми сприяємо збереженню і зміцненню психічного здоров’я, робимо профілактику тривожності, агресивності, розвиваємо позитивні емоції, добрі почуття А поєднання казкотерапевничних занять з експериментами дає нам змогу розвивати творчі здібності, уяву та фантазію. Використання даних занять на практиці сприяють розвитку творчої активності особистості, формуванню життєвої компетентності, реалізації власного особистісного потенціалу Діти були вкрай […]

02
May
Переможці олімпіади з української мови

Сьогодні ми раді повідомити ще одну чудову новину: наші Малята – переможці Всеукраїнської олімпіади з української мови для учнів 1 КЛАСУ! Попри високий рівень складності завдань, ми пишаємося переможцями, які посіли призові місця, та дякуємо кожному учаснику – маленькому інтелектуалу! Чудовий старт! Високих злетів!

30
Apr
Готуємося до Великодня!

Атмосфера передсвяткового настрою! Готуємося до Великодня!

27
Apr
Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади!

Сьогодні наші дошкільнята, які скоро стануть першокласниками, отримали дипломи за участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики для учнів 1 КЛАСУ! Це велике досягнення та великий труд наших малюків! Вони – найкращі! Наші педагоги – найкращі! Вітаємо вундеркіндів та чекаємо у школі “Інтелект”! Уперед – до нових вершин!

27
Apr
Театр – храм мистецтва

І дійсно, що може бути більш дивовижним, емоційним та цікавим, ніж театр? Тільки театр! Сьогодні до нашого садочка завітав дитячий театр з чудовою виставою “Дивовижні пригоди (або Паска) для Пірата”. Діти із захопленням переглянули цю пригодницьку казку з карколомним сюжетом, фокусами, іграми, що знайомлять дітей з традиціями Великодня і розкривають величезну та дуже важливу таєну.

25
Apr
Хореографія

Хореографія – це унікальне мистецтво! Тут злилися в єдиному потоці танець і пантоміма, музика і поезія, пластика рухів і краса грації. А ще – це хороший настрій та задоволення . .

23
Apr
Арт-релакс

Розвиваємося гармонійно! Формуємо всі види інтелекту: IQ (розумовий інтелект) EQ (емоційний інтелект) SQ (соціальний інтелект) Сьогодні під музику славнозвісного Шопена, слухаючи “Весняний вальс”, здійснювали мистецькі шедеври власними руками. “Весняний вальс” – весняні квіти. І це був супер арт-релакс! .

23
Apr
День Землі

22 квітня світ відзначає День Землі, мета якого – спонукати людей бути уважнішими до тендітного довкілля нашої планети. Садочок “Малятко” приєднався до корисної ініціативи. Тож сьогодні на заняттях ми говорили про материки та океани планети, про те, як люди своїми діями впливають на нашу планету та як кожен з нас може щодня піклуватися про спільний […]

19
Apr
Карате – улюблений вид спорту!

Готуємося до змагань!

18
Apr
Дитяча світова література

Сьогодні ми розпочали знайомство з творчістю Ганса Крістіана Андерсена. Першим твором стала дуже повчальна казка про доброту і толерантність – “Бридке каченя”. Долучаємося до світової літератури, розвиваємо інтелект, формуємо soft-skills! . .

13
Apr
Українська мова

Готовність до школи – 100% .

09
Apr
Ми – учасники шкільної олімпіади

Сьогодні наші маленькі вундеркінди брали участь в останньому етапі Всеукраїнської олімпіади для школярів. І це була олімпіада з математики ДЛЯ УЧНІВ 1 КЛАСУ! Але наші малята легко справилися з усіма завданнями! Адже ми йдемо до 1 класу школи “Інтелект”! Чекаємо на нагороди!

09
Apr
Всесвітній день здоров’я

Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я Сьогодні ми повторили правила здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Провели екскурсію у світ їжі, щоб діти могли рости повними енергії та сил .

04
Apr
Риторика для дошкільнят

Курс риторики в садочку “Малятко” має на меті допомогти дошкільнятам опанувати усне мовлення українською, навчитися формулювати та висловлювати власні думки, складати та переказувати тексти, ставити питання тощо. Сьогодні на занятті ми вчилися складати речення до малюнків за схемою та описувати картину: діти самостійно створили ілюстрації до улюблених казок, а потім усно описували їх, щоб одногрупники […]

30
Mar
Розвиток дрібної моторики

Розвиток дрібної моторики руки, уяви, посидючості, формування естетичних смаків, дослідження теми “Прояви весни як пори року” – такими були завдання заняття з образотворчого мистецтва. Через це ми виготовили аплікацію “Божа корівка” як любиму комаху дітей, яка скоро з’явиться у природі.

28
Mar
Олімпіада з української мови

Маленькі розумники, які ретельно готуються до школи у “Малятко”, не бояться викликів, адже впевнені у своїх знаннях! Тож сьогодні учні старшої групи взяли участь в олімпіаді з української мови для ПЕРШОКЛАСНИКІВ. Результати будуть відомі за кілька тижнів, але ми вже сьогодні ДЯКУЄМО кожному маленькому знавцю української мови за активність, жвавий інтерес та (попередньо) дуже достойні […]

23
Mar
Весела математика в ігровій формі

Цікаво! Весело! Змістовно! .

20
Mar
Дитяча світова література

Сьогодні на занятті з дитячої літератури ми підсумували знання з теми “Анімалістичні казки”. А щоб пригадувати сюжети казок було цікавіше, поставили перед собою незвичайне завдання: у кожній казці визначити героя, вчинок якого спричинив погані наслідки для нього або для інших персонажів, поміркувати над його поведінкою та вивести правило, яке допомогло б уникнути таких неприємностей. Таким […]

14
Mar
День народження Т.Г. Шевченка у садочку

У березні українці відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка, тож сьогодні ми присвятили заняття творчості поета! Вчимося пишатися культурою рідного народу з наймолодшого віку .

08
Mar
Весна прийшла!

з теплом, сонечком і найкращими сподіваннями! Чим не привід влаштувати маленьке свято зі справжнім концертом! Саме це ми і зробили!Поспішаємо поділитися відеозвітом . .

02
Mar
Ментальна арифметика

Вчимося бути уважними, зосередженими на завданні, працювати самостійно, організовувати власний робочий простір та робити охайні записи в табличках, – солідний перелік важливих завдань, як для дошкільнят! А ще вивчаємо склад чисел та постійно вправляємося в усних обчисленнях. Приєднуйтеся!

27
Feb
Енциклопедичний вісник

Сьогодні наші Малятківці відправилися в подорож до країни, яка залишила нам багато міфів та легенд. Це – Єгипет ! Вивчали стародавню єгипетську архітектуру, познайомилися з одним із семи чудес світу, розгадували таємниці історії Єгипту, знайомилися зі світом фараонів та пірамід. А наприкінці подорожі наші дослідники власноруч виготовили піраміди .

22
Feb
Міжнародний день рідної мови

21 лютого разом з усім світом відзначаємо День рідної мови! Тож сьогодні наші Малята взяли участь у вікторині, де змогли перевірити свої знання з української мови. А потім, надихнувшись барвами пейзажів України, намалювали мапу нашої країни, обравши для цього найяскравіші кольори щастя, миру та безпеки .

15
Feb
Готуємося до школи – ТРЕНУЄМО МОЗОК!

За допомогою кінезіологічної вправи на початку заняття повторюємо букви та тренуємо міжпівкульну взаємодію головного мозку. Діти називають звук та виконують рух згідно позначки біля букви. Це не так просто, як може здатися на перший погляд. Але точно цікаво та корисно! .

06
Feb
Надихаємося творчістю!

Сьогодні на занятті з образотворчого мистецтва під музику Шопена творили художнє диво – аплікацію “Пінгвіни сніжної Антарктиди” Чим корисна дитяча творчість? Дитяча творчість допомагає дитині бачити та творити яскравий світ, формує естетичні смаки , розвиває дрібну моторику руки, пам’ять, увагу, посидючість, вчить думати, фантазувати… Дитяча творчість допомагає стабілізувати емоційну сферу дитини, робить її більш спокійною, […]

31
Jan
Подорожуємо у Всесвіт!

🌎🚀 Сьогодні наші юні дослідники облетіли навколо Землі на зорельоті, милувалися зірками зблизька, маневрували між кільцями Сатурна та доторкнулися до Сонця! 👩‍🎓🔍 Ні-ні, ми цілком серйозно і не жартуємо, коли мова йде про перші наукові експедиції наших юних розумників🥰 🛰⭐ Просто сьогодні до садочка завітав планетарій!Ось так весело та з сяючими оченятами пізнаємо великий прекрасний […]

26
Jan
П’ятничний релакс

Крім основних програмових занять сьогодні у нашому садочку був кінозал з дуже цікавим та повчальним мультиком А ще (як у справжньому кінотеатрі) – духмяний попкорн! Дитячій радості не було меж! .

26
Jan
Ментальна арифметика

Продовжуємо щотижневі тренування з ментальної арифметики, де вчимося бути спостережливими, зосередженими та уважними, швидко сприймати та запам’ятовувати інформацію, спокійно реагувати на помилки та радіти успіхам – своїм і друзів, а також, обов’язково, швидко рахувати. Приєднуйтеся до веселої команди наших маленьких розумників! .

24
Jan
Подорож до космосу!

🌎📚 Сьогодні на занятті “Енциклопедичний вісник” наші діти вирушили у подорож до космосу. 🚀🛰 Це була неймовірна подорож, під час якої діти дізналися, що вони не просто люди, а земляни, бо живуть на планеті Земля, що це єдина планета, на якій є життя. ☀️⭐ Діти познайомилися із сонячною родиною (системою), де Сонце є головною зіркою […]

23
Jan
Казкотерапія

На заняттях з Казкотерапії 🧚 застосовуємо методи та засоби, які спрямовані на виховання щасливих дітей 👫Створюємо ментальний простір, в якому фантазії дітей стають подібними до дійсності та сприяють подоланню страхів та комплексів. 🙋‍♀️Сприяємо цілісному розвитку особистості та людської духовності 🥰🙏 🥳🎈І сьогодні наша казка нас і навчала, і виховувала, і допомагала, і лікувала….

19
Jan
Садочок “Малятко” – садочок щасливого дитинства!

Тут діти не тільки отримують висококласний розвиток, відмінну підготовку до школи, заслужені нагороди з олімпіад для ШКОЛЯРІВ, але ще і духовно збагачуються, отримують позитивні емоції та відчуття дитячого ЩАСТЯ! І сьогодні нашою радістю став візит до театру. “Пригоди Тома Сойєра” – невмирущий дитячий твір знаменитого Марка Твена став уроком моральних цінностей кожної дитини. Зростаємо!

19
Jan
Жива англійська мова

🇬🇧 Наша англійська – це не просто вірші та пісні англійською мовою. Це практичне володіння нею. 🙋‍♂️💭 Знати англійську – це уміти комунікувати нею, вести монологи, уміти передавати свою думку та аргументувати її. 🎨 Тож сьогодні наші малюки малювали свою сім’ю та описували її англійською мовою. 🏅 Перші мовленнєві вміння – перші успіхи! 📈 Крокуємо […]

17
Jan
Підготовка руки до письма

ПІДГОТОВКА РУКИ ДО ПИСЬМА та розвиток дрібної моторики на занятті для наймолодших розумників . .

17
Jan
Бути українцем – це…

БУТИ УКРАЇНЦЕМ – це вміти насолоджуватися життям і на прогулянці погожої днини, і навіть в укритті під час повітряної тривоги . .

16
Jan
Формуємо фінансову грамотність

,,Це про що?”, – запитаєте ви. Це була розмова про гроші. Про те, що гроші не ростуть на дереві…. про те, що їх потрібно заробляти та розумно витрачати… Діти усвідомили ,як відрізнити потреби (що потрібно купувати) та забаганки (я хочу це купити )….. І от сьогодні ми грали в магазин, пояснювали необхідність покупки, робили розрахунки, […]

15
Jan
Дбати про власне здоров’я – модно!

Бути здоровим – модно! А дбати про власне здоров’я – важливо, відповідально та навіть весело! Про це знають наші маленькі розумники завдяки заняттям з курсу “Енциклопедичний вісник”. Цього тижня ми вивчали тему “Мікроби”. З’ясували, як віруси та бактерії впливають на здоров’я людей, познайомилися з основами гігієни, вправлятися супер-правильно мити рученята та навіть виготовили кумедних бактерій […]

08
Jan
Зустріч із казковими героями

Дитяче життя – це і радість пізнання нового, це і подорож країною знань, це і нові друзі, нові враження… Але казка, казкові герої, фантастичні пригоди – це завжди свято! .

08
Jan
Інноваційні технології в роботі з дошкільниками

Дитина за своєю природою – дослідник, експериментатор. Вона намагається пізнати цей світ у всьому його розмаїтті. Щоб задовольнити природну потребу малюків у пізнанні сучасного світу, ми використовуємо інноваційні та розвивальні технології. Саме у цьому нам і допомагають палички Кюїзенера. Робота з ними сприяє розвитку в дітей математичних знань, умінь, логічного мислення, дитячої творчості, розвитку фантазії, […]

21
Dec
Ура! До нас завітав Санта!

🎅🎄Сьогодні до нашого садочка завітав сам Санта! З яким нетерпінням на нього чекали діти!🎊 І це було прекрасне передноворічне свято, адже діти не тільки отримали подарунки, але ще і весело та цікаво провели час із довгоочікуваним гостем. ⭐ Санта також був задоволений нашими дітками, адже вони подарували йому чудові артистичні номери. Це були і запальні […]

14
Dec
Вітаємо з нагородами!

🇬🇧 Нещодавно наші дошкільнята брали участь уВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИдля школярів. 🏆 Ми пишаємося нашими вундеркіндами, які продемонстрували високий рівень знань з англійської мови⭐ за 1 КЛАС. Це високі результати та величезний успіх!🏅 Вітаємо наших переможців! Скрипка ОлегПостолюк ОлександраВорона ЄваПенц ДавидДмитренко ДаніілЄлєнін ДавидЗікрата АрінаСвітлицька Марія 🥰 Молодці!Так тримати!💯 Подальших успіхів! .

14
Dec
Навчання грамоти

Якщо вивчати рідну мову, то лише так: творчо, цікаво та з прекрасним настроєм!

07
Dec
Вітаємо переможців Олімпіади з української мови

Сьогодні, у День святого Миколая, маємо подвійну приємність: вітаємо наших Розумників з однією з перших перемог у житті! Оскільки олімпіада була розрахована на учнів 1 класу, то для дошкільнят її завдання стали цікавим і серйозним викликом. Тож особливо пишаємося кожним переможцем і кожним учасником!!! Високих злетів, маленькі інтелектуали! Слава Україні!

05
Dec
Уроки логіки

Логіка: данина моді чи життєва необхідність? Відповідь на це питання дає Джозеф Еддісон: “Нестабільний настрій і нелогічність – головні слабкості людської натури”. Мислення визначає життя людини. А логічне мислення не є вродженою здатністю. Це особливий вид мисленнєвого процесу, якому потрібно вчитися. Адже логічне мислення – це вірний алгоритм дій, це запорука математичних знань, це логіко-математичний […]

30
Nov
Готуємося до школи! Навчання грамоти

ГОТУЄМОСЯ ДО ШКОЛИ комплексно і різнобічно: поєднуємо навчання грамоти з розвитком дрібної моторики та творчістю!

28
Nov
Вітайте! Ми переможці Всеукраїнської олімпіади

Наші неперевершені вундеркінди брали участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ олімпіаді з Математики та здобули переможні місця Дякуємо нашим маленьким розумникам! Бажаємо подальших перемог

24
Nov
Цікава математика

🥰 Діти у захваті від креативних дидактичних ігор!

22
Nov
Розвиток мовлення та творчість

Вдалий день складається з маленьких цікавинок-родзинок, які й роблять його продуктивним та творчим Наприклад, сьогодні на занятті з української мови ми вивчили новий віршик-руханку, а закріпили тему на образотворчому мистецтві, де виготовили поробку до теми . .

18
Nov
Олімпіада з української мови

Пишаємося знаннями наших маленьких вундеркіндів з української мови: наші Малята вміють ділити слова на склади, ставити запитання “Хто?” та “Що?”, визначати кількість слів у реченні, знаходити слова-протилежності, знають звуковий склад мови (голосні, приголосні) та інші премудрості, які знадобляться у школі. Оскільки ми маємо хороші знання , то сьогодні сміливо взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з […]

15
Nov
Математика в садочку “Малятко”

⭕Чому наші діти знають математику?⭕Чому нашим дітям подобається математика? 💡Та тому, що це неймовірно цікаві заняття!💡Тому, що діти навчаються тут граючи!💡Тому, що вони тут отримують не тільки знання, але ще і позитивні емоції! .

14
Nov
Англійська мова у нашому садочку

Заняття з англійської мови у нашому садочку – це інтерактивні заняття, які мотивують дітей до навчання. Це застосування інноваційних технологій, це дидактичні, інтелектуальні, сюжетно – рольові, творчі ігри, ігри за правилами, рухливі ігри… Тобто педагогічний колектив творчо та креативно здійснює навчально – виховний процес аби діти отримали якісний розвиток та високий рівень знань! .

14
Nov
Всесвітній день доброти

Це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги Сьогодні наші Малятківці на заняттях слухали оповідання В.Сухомлинського “Майже чарівна розмова” Складали правила доброти Виховували бажання зростати добрими, справедливими, чуйними .

08
Nov
Українська мова. Навчання грамоти

🇺🇦 На заняттях з рідної мови ми 🟢 вчимося правильно вимовляти звуки, слухати та говорити🟢 розвиваємо фонематичний слух🟢 в ігровій формі готуємо руку до письма🟢 розвиваємо пам’ять, увагу та мислення🟢 вивчаємо звуки, букви❗вчимося читати та писати. 🤗 Отже, важливих завдань у наших малюків дуже багато! Представляємо фрагменти з сьогоднішнього заняття▶️. З маленьких кроків складається наш […]

04
Nov
Когнітивна психологія

Формуємо SOFT SKIIIS (м’які компетенції) Розвиваємо критичне та креативне мислення Уроки етики та естетики Завдання спрямовані на формування вміння бачити навколо себе красу, добро і радість Наші Малятківці сьогодні «подивилися» на світ крізь чарівні окуляри Побачили, намалювали та описували красу довкілля, добрі вчинки людей, веселі ситуації. Також придумували власні чарівні окуляри та їхні незвичайні можливості

01
Nov
Дитяча світова література

📖 Сьогодні на занятті знайомимося з казкою Шарля Перро “Червона шапочка”🌲👧🏡🐺 Долучаємося до світової🌎 літератури, розвиваємо інтелект, формуємо soft-skills!💡🧠 .

27
Oct
День української писемності та мови

Сьогодні українці відзначають День української писемності та мови. Звісно, наша мова неймовірно красива та милозвучна. Але, щоб милуватися красою, теж потрібно вчитися. Тож сьогодні наші маленькі розумники мали нагоду замислитися та обрати свої улюблені українські слова. Це такі слова, які дітям здаються найгарнішими, які приємно вимовляти та які хотілося б чути частіше. Улюблені слова занотували […]

18
Oct
Заняття з образотворчого мистецтва

Розвиваємо творчу уяву, працюючи з природнім матеріаломна занятті з образотворчого мистецтва

13
Oct
Логіка – тренд дошкільного виховання!

👨‍👨‍👧‍👧⭕ Розвиток логічного мислення – одне із провідних завдань школи для дошкільнят “Малятко”♦️Адже логіка потрібна не тільки для вивчення математики, але і для усіх інших предметів. ⏬ Логічне мислення у дітей сприяє також впевненості у виборі своїх проступків та дій. ‼️ Уміння мислити логічно навіть убезпечує дитину від неприємних ситуацій.🔷🔶 Бо вона вміє міркувати:– що […]

04
Oct
Осіння прогулянка у садочку

Навіть не дуже сонячний осінній день заграє новими барвами, якщо додати трішки творчості Тож сьогодні на прогулянці ми пофантазували та виготовили королівські браслети з природного матеріалу. Продовжуємо знайомитися з сезонними змінами в природі, на практиці досліджуючи навколишній світ

29
Sep
З Днем захисників та захисниць України!

🇺🇦 Цьогоріч Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць 📆1 жовтня. 🥰 Тож наші Малята сьогодні вітають супергероїв ЗСУ та висловлюють свої найщиріші побажання. А також діти підготували творчі🖌🎨 подарунки для військових, які вирушать до них разом з волонтерською допомогою. 🙏🥰 Дякуємо найкрутішим на світі супергероям! Віримо в ЗСУ! 🇺🇦 Слава Україні!💛💙 .

26
Sep
Вивчаємо пори року!

Вивчаємо пори року та надихаємося красою золотої осені! Робили поробки, спостерігали за природою, слухали музику, куштували осінні фрукти та овочі… Нехай осінь буде теплою, красивою та спокійною! .

08
Sep
Ментальна арифметика

У дитячому садочку “Малятко” діє гурток ментальної арифметики. Сьогодні відбулося перше, вступне, заняття нового навчального року! У цьому курсі ми будемо вчитися виконувати обчислення на абакусі з двозначними числами, рахувати ментально (усно, на уявному абакусі), грати в безліч ігор для розвитку уваги, пам’яті, швидкості реакції, координації рухів, дрібної моторики рук. А так минуло наше сьогоднішнє […]

01
Sep
1 Вересня у дошкільнят

🏡🔔 Школа для дошкільнят “Малятко” сьогодні відзначала День знань! 📖 Адже дошкільнятам також потрібні знання.🤩 А щоб знання були цікавими, навчальний рік починаємо із веселими героями та веселими розвагами. 📆 Старт оголошено! ⭐ Тож вирушаємо у країну Знань! .

23
Aug
З Днем прапора України!

Бажаємо, щоб синє небо було мирним і ясним, щоб жовті поля пшениці давали добрий урожай. Хай наша країна росте і процвітає, а синьо-жовтий прапор дарує надію українцям на мирне та щасливе життя

17
Aug
Ми – дослідники!

Хоч ми ще і маленькі, але уже здійснюємо дослідницькі та науково-пошукові роботи!👁️🐞🐸 Сьогодні ми знайомилися з властивостями води.🔵А також досліджували предмети, які тонуть у воді та які не тонуть.👨‍👨‍👧‍👧🎃Діти також вивчали розчинні речовини та нерозчинні речовини.🥰Такі дослідницькі роботи викликають у дітей великий інтерес, розширюють кругозір та формують мотивацію до пізнання нового!🌏🗼💧📚💡

04
Aug
Запрошуємо до приватного ліцензованого дитячого садочка “Малятко”!

Ми працюємо за авторською програмою раннього розвитку та підготовки дітей до школи. МЕТА: Гармонійно-цілісний розвиток дитини: Інтелектуальна, психологічна, фізична готовність до школи. ЩОДНЯ ВИВЧАЄМО: – Рідну мову, розвиток мовлення, письмо – Англійську мову – Математику, логіку – Образотворче мистецтво ТАКОЖ ДО ПРОГРАМИ ВХОДЯТЬ: – Дитяча світова література – Риторика – Хореографія, ритміка – Енциклопедичний вісник […]

28
Jul
З Днем Української державності!

Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє

20
Jul
До школи готові!

Дитячий садок “Малятко” – простір для різнобічного розвитку, творчості, розваг, веселощів і навіть трішки – пустощів. А крім того – це центр ґрунтовної підготовки до школи

19
Jul
Пріоритети нашої навчальної програми

⭐🏫 Пріоритети авторської програми “Школи для дошкільнят “Малятко” застосування інноваційних методик із формування логічного, критичного та аналітичного мислення .

11
Jul
Розвиваємо дрібну моторику рук

Інтелект дитини на кінчиках її пальців (В.О. Сухомлинський) Щодня приділяємо увагу розвитку дрібної моторики наших дошкільнят! Сьогодні на занятті з образотворчого мистецтва вчилися розмальовувати дрібні деталі пензликом. Дуже непросте заняття, але нам все вдалося! А заодно з’ясували, де живуть восьминоги, чим харчуються та якими особливими уміннями володіють. Ось такі барвисті восьминоги вийшли!

03
Jul
Топ-моделі “Малятка”!

Сьогодні був неординарний день у наших дівчаток!🥰🎈 Сьогодні наші юні леді прийняли запрошення галантних кавалерів школи “Інтелект” на “світський бал” та відмінно справилися в дефіле.👠👚👛🦺🧚🏽‍♀️👯 Усі леді були визнані як ТОП – МОДЕЛІ школи для дошкільнят “Малятко”!🌹🥰🎉А ви як гадаєте? .

28
Jun
З Днем Конституції України!

Я – українець. Є у мене правоНа рідну мову та свою державу,На гордий прапор золотисто-синій,На щастя жити у такій країні💙💛

21
Jun
Бебі-йога

З Міжнародним днем йоги!🧘‍♀️🧘🧘‍♂️ Йога – стародавня система оздоровлення і зміцнення тіла, а також набуття душевного спокою та рівноваги 🪷🪷 Ми сьогодні також долучилися до йоги та відчули приплив сили та енергії! .

20
Jun
Театральна діяльність і розвиток мовлення

Кожне заняття у садочку “Малятко” – це дійство, яке має перед собою конкретну важливу мету. От сьогодні ми вчилися сприймати текст на слух, переказувати почуте згідно плану, представленого в картинках, будувати розгорнуті речення та використовувати у них звертання. Кожну ціль було реалізовано на занятті з розвитку мовлення, поки ми працювали над інсценівкою української казки. Додатковий […]

09
Jun
День друзів

Сьогодні, 9 червня, святкуємо Міжнародний день друзів👫👩‍❤️‍👨👫 Адже це дійсно важливе свято, бо дружба – це великий скарб, який потрібно цінувати і берегти🥰

02
Jun
День захисту дітей

📆 Сьогодні відзначаємо День захисту дітей: день, коли всі цивілізовані країни стверджують безумовне право дітей на життя, безпеку, мир, щастя…👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦 Звісно, це свято про нас, дорослих, про нашу відповідальність. 🤩 А для малечі – ще один привід веселитися, гратися й робити все те, чим має бути наповнення щасливе дитинство. ⭐ Сьогодні на заняттях ми говорили […]

26
May
Наукове хімічне шоу

🎁🎉🔔 Наукове хімічне шоу стало подарунком для дітей на святковому випускному ранку. ⚗🧪🧫🔬 Яскраві ефектні експерименти, цікаві хімічні явища, найвидовищніші досліди, в яких діти брали активну участь, залишаться у них незабутніми враженнями про випускний ранок☀️ .

26
May
Наш випускний бал

🎉🔔🎉 Незабутнє феєричне свято сьогодні відбулося в садочку “Малятко”. 🔔🎉 Адже сьогодні у дітей був останній дзвоник у цьому навчальному році. А у випускників садочку – випускний бал! 📆🔔 Швидко промайнули нелегкі дні цього року. Але для дітей залишаться у споминах цікаві заняття, веселі заходи, креативні майстерки, чуйні педагоги та вірні друзі. 📚 А випускники […]

24
May
До школи готові!

Весело опрацьовуємо шкільну тематику🙂🙂🙂 До школи готові👩‍🎓

18
May
З Днем вишиванки!

Встає над світом щире сонце вранці,І землю гріє променем ясним.А я іду по світу в вишиванці,Я – українець! Я горджуся цим!💙💛💙💛💙💛💙💛 .

16
May
Милуємося природою, зростаємо Особистостями

📋 Нещодавно ми стали свідками незвичайної новини: співробітники нацпарку на Полтавщині вперше в Україні🇺🇦 встановили камеру біля гнізда лелек і запустили цілодобову трансляцію на YouTube📷. Тепер всі охочі мають можливість спостерігати онлайн за життям пташиної родини: тата, мами та кількох малих лелеченят🌱🐣. 🤍 Ми вирішили, що ця мила подія неодмінно зацікавить наших маленьких розумників. 🤩 […]

12
May
Вітаємо матусь з Днем матері!

Щиро вітаємо усіх Матусь з ДНЕМ МАТЕРІ!🌺 🤗 Бажаємо, щоб кожен день дарував міцні обійми, веселі посмішки, яскраві миті. Будьте щасливими, натхненними та здоровими на радість своїм рідним! 🌈🎨 Ми старанно готувалися до цього чарівного свята. Тож підготували для матусь приємні сюрпризи – подаруночки, виготовлені власними руками🌷🌷🌷 Зі святом!❤ Ви найкращі мами найкращих дітей!!!🌺

11
May
Уроки мислення на природі

🌱🍀🌹🐾🦔🐿️🌞 «Природа – це сад здоровʼя як фізичного, так духовного.Школа під блакитним небом, уроки мислення на природі – то мандрівка до джерела емоцій, образного сприйняття світу, єднання з прекраснимі початок духовного здоровʼя малечі». В. О. Сухомлинський

28
Apr
Сучасним дітям – сучасна освіта!

Сучасна освіта потребує від сучасного педагога високого рівня майстерності. 📈👩‍🏫 Володіння інноваційними педагогічними технологіями забезпечує не тільки інтенсивний розвиток дитини, глибокий рівень знань, формування навчальних компетенцій, мотивацію до навчання, але ще і створює умови для розкриття потенціалу кожної дитини🌱, позитивну атмосферу та хороший настрій🤗. 🕺💫 Ось такі нестандартні руханки, фізкультхвилинки, рольові ігри, екшн щодня проводять […]

28
Apr
Радіємо весні!

🌷🌷🌷 Встала весна, чорну землю сонну розбудила, уквітчала її рястом,барвінком укрила.Т.Шевченко. Радіємо весні!Радіємо сонцю!Радіємо життю!

27
Apr
Навчання грамоти. Готуємося до школи!

💛💙 Сьогодні завітаємо на заняття з української мови 🇺🇦 📖 Тут ми вчимося правильно і розгорнуто говорити, розрізняти та писати літери, читати й розуміти прочитане, друкувати перші слова. ⭐ А також навчаємося охайності, розвиваємо пам’ять, увагу та здатність зосереджуватися. І здобуваємо інші корисні уміння, які допоможуть легко адаптуватися у першому класі🏫🤗

26
Apr
Удосконалюємо англійську!

Наші малята, зайнявши призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови, просуваються вперед у вивченні іноземної мови! Наступний етап – іспити на отримання Кембриджських сертифікатів для дошкільників! Ідемо до нових перемог!

14
Apr
Вітаємо з Великоднем!

🌞 Наші дошкільнята урочисто готувалися сьогодні до Великодніх свят.🎨🖌 Своїми маленькими рученятами вони створювали власні святкові шедеври – великодні крашанки! 🤗☀️ Нехай Божа ласка та дитяча любов зігріває ваші серця! 🌿 З наступаючим Великоднем!

Watch Dragon ball super