Тиждень техніки безпеки для маленьких розумників

Наші Малята невпинно зростають, разом з тим розширюються межі їх самостійності та коло інтересів, а через це збільшується кількість потенційних небезпек, з якими дитина може зіштовхнутися у повсякденному житті. Про них варто розповісти заздалегідь: просто, зрозуміло і без залякувань. Це й стало метою тематичного тижня, присвяченого техніці безпеки для маленьких розумників.
На заняттях діти отримали нові важливі знання про те, як убезпечити себе та рідних від неприємностей. На спеціальних міні-тренінгах відпрацьовували навички безпечної поведінки вдома, у садочку та на вулиці. І, звісно ж, відображували отримані знання у власній творчості на заняттях з образотворчого мистецтва.
Сьогодні, у завершальний день тижня, на вихованців чекав сюрприз – вікторина для справжніх Супергероїв (адже саме вони найкраще знаються на небезпеці та вміють її уникати) та лялькова вистава, яка не відбулася б без допомоги учнів 1 групи!
Сподіваємося, малята сьогодні поділяться враженнями з вами, шановні батьки! А ми поспішаємо поділитися фотозвітом.