Спецкурс "Енциклопедичні вісті"

У садочку «Малятко» нарівні з основними предметами діє дещо незвичайний, але дуже важливий курс: «Енциклопедичні вісті». Щотижня наші Малята отримують нові знання, які збагачують їх уявлення про світ, культуру, суспільство, історію, науку. Починаючи з вересня, діти засвоїли близько 15 тем, досліджуючи на заняттях космос та місце нашої планети у Всесвіті, материки і океани, динозаврів, розмаїття культур і мов світу, танці різних народів, рослинний і тваринний світ, національні костюми, факти з історії України та інші цікаві теми в доступній для малюків формі.

Такі уроки мають на меті забезпечити дітей новими знаннями, збагатити їх лексикон і, що найважливіше, викликати у них жвавий інтерес до навчання.
А далі на малюків чекають нові, не досліджені ще теми!